Schitterende in zeer goede staat verkerende DaVinci 30, die de afgelopen jaren een grondige refit gehad heeft.
De schitterende tijdloze DaVinci 30 is bekend om zijn zeer goede vaareigenschappen en het hoge afwerkingsniveau. Daarnaast is de DaVinci 30 in de basis al zeer compleet uitgerust.
Wilt u een dag, weekend of langer varen, dat is met deze DaVinci 30 Goudkust een genot. De ruime rondzit binnen is om te bouwen tot een zeer comfortabel bed. Verder uitgevoerd met een ruime natte cel en keuken van goed formaat met een keramische diesel kookplaat.
In de kuip is er gekozen voor een ruime koelkast, deze is centraal gelegen in de kuip. de handige trapjes naar de gangboorden toe dienen als opberg mogelijkheid voor de fenders. De ruime rondzit achter is geschikt voor 6 tot 8 personen, in de spiegel zit een RVS handdouche met zowel warm als koudwater en onder het zwemplateau zit een fijne zwemtrap.
De romp en opbouw zijn in de winter van 2023/2024 helemaal opnieuw gespoten er is toen nieuwe anti fouling aangebracht. De Goudkust heeft de afgelopen jaren het benodigde motoronderhoud gehad.
Deze DaVinci 30 is uitgevoerd met de volgende opties:
- Boiler
- Omvormer
- Stuurautomaat
- Garmin scherm met kaart
- Diesel kookplaat
- Verwarming
- Elektrische ankerlier
De DaVinci 30 Goudkust is op afspraak van maandag t/m zaterdag te bezichtigen, neem gerust contact op voor meer informatie!
Navigation & electronics
- Depth meter:
- Chart plotter:
- Compass:
- Navigation lights:
- Garmin autopilot
- Log:
Interieur
- Number of sleeping places: 2
- Number of toilets: 1
- Sound system:
Motor
- Motor Type: D3
- Power: 220hp
- Drive: Stern drive
- Number of engines: 1
- Number of cylinders: 5
- Tank capacity: 400
Safety
Equipment
- Anchor
- Swimming ladder
- Tube cover
- Swimming platform
- Battery charger:
- Inverter: Victron
- Shore power
Specifications
- Steering: Steering wheel
- Tube cover
- Headroom 225cm
- Yard built DaVinci Yachts BV
Show More…